نظرسنجی در مراکز آموزشی با فرافیدبک

2 فروردین 1402

2 دقیقه

سامانه نظرسنجی در مراکز آموزشی

نظرسنجی‌ در مراکز آموزشی راهی عالی برای دریافت بازخورد مستقیم از دانش‌پذیران است از سامانه نظرسنجی فرافیدبک در موسسات، مدارس و دانشگاه‌ و..

سامانه نظرسنجی در مراکز آموزشی

نظرسنجی‌ در مراکز آموزشی راهی عالی برای دریافت بازخورد مستقیم از دانش‌پذیران است. از سامانه نظرسنجی فرافیدبک در موسسات، مدارس و دانشگاه‌ها برای دریافت بازخورد و انجام اقدامات لازم برای رسیدگی به شکایات استفاده کنید.

شما به عنوان مدیر مراکز آموزشی می‌توانید هم اکنون ثبت نام کرده و در عرض چند دقیقه شروع به دریافت نظرات دانش‌پذیران کنید.

نظرسنجی در مراکز آموزشی

  • دریافت نظرات بیشتر از دانش‌پذیران در مراکز آموزشی
  • افزایش رضایت دانشجویان و افزایش تمایل آن‌ها به شرکت در دوره‌های آتی
  • دریافت بازخورد از تمام بخش‌های مجموعه آموزشی
  • دریافت بازخورد لحظه‌ای از دانش‌پذیران مجموعه
  • پیگیری و حل سریع مشکلات دانشجویان
  • بهبود فعالیت کارکنان در مراکز آموزشی

کاربرد پلتفرم نظرسنجی فرافیدبک در مراکز آموزشی

مدارس و دانشگاه‌ها 

نظرسنجی در مدارس و دانشگاه‌ها را راه‌اندازی کنید تا بازخورد دانش‌آموزان و دانشجویان را درباره تجربیاتشان، کیفیت آموزش، برنامه درسی و مهارت معلمان و اساتید دریافت کنید.

موسسه‌های آموزشی غیرانتفاعی 

با فعال‌سازی سامانه فرافیدبک در موسسه‌های آموزشی می‌توانید بازخوردهای مربوط به اساتید، خدمات مجموعه و پیشنهادها را جمع آوری کنید. همچنین بازخوردهای ناشناس نیز توسط کیوسک‌های نظرسنجی قابل جمع آوری است.

ارزیابی آموزش‌های آنلاین

بازخورد در مورد رضایت از محتوای دوره آنلاین، کیفیت کلاس‌ آنلاین، روش ارائه و مهارت استاد را می‌توان از طریق نظرسنجی‌های آنلاین فرافیدبک دریافت کرد.

نیازسنجی دانشجویان

با استفاده از فرم‌های نظرسنجی فرافیدبک می‌توانید به صورت جامع نظرات تمام دانشجویان را در مورد برگزاری دوره‌های آموزشی آتی ارزیابی کنید و طبق نیاز و علایق آن‌ها دوره‌های آموزشی را تدارک ببینید این امکان برای موسسات آموزش آزاد بسیار کاربردی است تا قبل از برگزاری دوره نیاز دانشجویان نسبت به دوره و میزان تمایل آنها به شرکت در دوره را بسنجید.

نظرسنجی از اساتید

با استفاده از سامانه نظرسنجی فرافیدبک می‌توانید نظرات اساتید را نیز به صورت دوره‌ای و پایان هر ترم در مورد فضای آموزشی، مشکلات احتمالی و غیره را ارزیابی کنید.

نظرسنجی در مراکز آموزشی

بازخورد دانش‌پذیران

در مراکز آموزشی بازخورد دانش آموزان را در مورد عملکرد معلمان، اساتید، مربیان و اثربخشی آموزش آنها تحلیل کنید. همچنین، بازخورد دانش‌آموزان را در مورد سایر امکانات نیز می‌توانید دریافت کنید.

ارزیابی عملکرد اساتید  

به صورت دوره‌ای و پایان هر ترم نظرات دانش‌پذیران را درخصوص نحوه تدریس و کیفیت تدریس را بررسی‌ کنید.

گزارش‌های مقایسه‌ای برای شعب مختلف

از گزارش‌های مقایسه‌ای مکان برای مقایسه عملکرد هر شعبه آموزش استفاده کنید. از گزارش‌های مقایسه‌ای تاریخ برای مقایسه سطوح رضایت دانش‌آموزان در طول زمان استفاده کنید.

خلاصه گزارش‌های نظرسنجی

خلاصه‌ داده‌های به دست آمده از تحلیل بازخوردهای نظرسنجی مراکزآموزشی به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه را دریافت کنید.

تصمیم‌گیری هوشمندانه

   .اطلاعات جمع‌آوری شده در فرآیندنظرسنجی را به تصمیمات اثربخش تبدیل کنید. با تحلیل گزارش‌ها بهترین تصمیم در بلند مدت اتخاذ کنید

آخرین مطالب

ساختار و رفتار سازمانی

منابع انسانی و بروکراسی وبر

نقش نظرسنجی در توسعه کسب و کار

مطالب مرتبط

10 اردیبهشت 1402

هر سازمانی برای حفاظت از این گنج ارزشمند باید برنامه منحصر به فرد خود را داشته باشد. یک فرمول کلی برای بکارگیری و یا یکسری راه حل های از پیش تعیین شده...

19 فروردین 1402

همه‌ی شرکت ها و سازمان‌ها تلاش می‌کنند که رشد کنند تا بتوانند جزو 500 شرکت برتر مجله فورچون ( Fortune 500 ) قرار بگیرند...

6 فروردین 1402

یکی از مهم ترین ابزارها در راهِ رسیدن به این هدف، دریافتِ فیدبک از مشتریان است. امروزه با وجود پلتفرم‌های متنوع و به روز، روش‌های آماری...