کیوسک های تعاملی

کیوسک‌های نظرسنجی تعاملی فرافیدبک با رویکرد بهبود تجربه مشتریان شما طراحی و عرضه می‌شوند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این کیوسک‌های تعاملی، خلق تجربه بهتر برای مشتری جهت شرکت در نظرسنجی‌ است. طراحی منحصربه‌فرد کیوسک‌های تعاملی فرافیدبک و جانمایی متناسب با موقعیت مکانی و فضای کسب‌وکار شما باعث جذابیت نظرسنجی و در نتیجه افزایش نرخ مشارکت مشتریان در نظرسنجی‌ها خواهد شد. کیوسک‌های نظرسنجی تعاملی فرافیدبک در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌شوند، به‌عنوان مثال می‌توان به کیوسک‌های ایستاده، رومیزی و دیواری که در فضاهای مختلف مجموعه شما قابلیت نصب دارند اشاره نمود.

چرا کیوسک های تعاملی؟

 

یکی از دغدغه‌های اساسی مدیران کسب‌و‌کارهای بزرگ و کوچک و همچنین صاحبان فروشگاه های بزرگ و کوچک همواره برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و مراجعین خود می باشند. اما این امر به سادگی بیان کردن آن نیست. چرا که برقراری ارتباط کلامی با همه ی مشتریان و مراجعین کاری بسیار زمان بر می باشد. از این رو استفاده از کیوسک‌های تعاملی فرافیدبک که قابلیت نصب در نقاط تماس با مشتریان می‌باشد در این راستا نقش کلیدی دارد. هتل‌ها، رستوران ها، مراکز درمانی، بانک ها، فروشگاه ها، موزه ها، مراکز تفریحی و… می توانند از کیوسک‌های تعاملی فرافیدبک برای ثبت تجربه مشتریان خود استفاده کنند.

مشخصات کیوسک‌های تعاملی

کیوسک‌های نظرسنجی فرافیدبک، کیوسک‌های لمسی هستند در قالب کیوسک‌های ایستاده، دیواری و رومیزی در اندازه، شکل، رنگ و جنس‌های متفاوت توسط فرافیدبک ارائه می‌شود که قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز، اندروید و تحت وب را دارند.

   به صورت افقی و عمودی با قابلیت چرخش

 طراحی و ظاهر زیبا و جذاب

 ضد ضربه، مقاوم و سبک

  در ابعاد و سایزهای مختلف

فرم درخواست مشاوره