"Farafeedback, deneyim yönetimi platformudur.

MüşterilerÇalışanlarÜrünler – Marka

Farafeedback Anket ve Deneyim Yönetimi Platformu

Deneyim yönetimine yatırım yapın.

  • مدیریت تجربه مشتری
  • مدیریت تجربه کارکنان
  • مدیریت تجربه محصول
  • مدیریت تجربه برند
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

Farafeedback sizin için ne değer yaratıyor?

Özel yönetim paneli

İşletmenizin durumunun net bir resmini sağlayın ve doğru karar verme sürecinde çalışın

Müşterinin 360 derece görünümü

Müşteri ihtiyaçlarının kapsamlı bir şekilde incelenmesi, müşteri deneyimini tam olarak anlama, tercihleri ve ilgi alanlarını anlama amacıyla yapılmaktadır.

Gelişmiş analitik raporlar

İş süreçlerini ve farklı iş birimlerini anlık durumu izleme olanağı

Kurumsal 360 derece değerlendirme

Müşteri ihtiyaçlarının kapsamlı bir şekilde incelenmesi, müşteri deneyimini tam olarak anlama, tercihleri ve ilgi alanlarını anlama amacıyla yapılmaktadır.

Akıllı iş izleme

İş süreçlerini ve farklı iş birimlerini anlık durumu izleme olanağı

Müşteri etkileşimlerinin kişiselleştirilmesi

Müşteri ihtiyaçlarını, ilgi alanlarını, tercihleri ve davranışlarını belirleme amacıyla etkileşimli bir çevre oluşturma

Veri analizi platformu

İşinizin verilerini toplama, depolama ve analiz etme yeteneği, etkili kararlar vermenize yardımcı olur.

Katılım kanalları

Kurumsal performansın iyileştirilmesi amacıyla müşteriler ve çalışanlarla daha fazla etkileşimde bulunmak için etkileşim kanalları oluşturulması.

"Farafeedback", işletmenizdeki deneyimleri yönetir.

Otel

Havalimanı

Restoran

Perakende satışlar

Finansal Kurumlar

Sağlık merkezleri

Otomobil hizmetleri

Güzellik Salonları

Eğitim Merkezleri

Farafeedback blogu sizi deneyim yönetimi dünyasıyla tanıştırıyor.

Farafeedback müşterileri

Müşterilerin bakış açısından "Farafeedback"

Müşteri görüşlerini toplamak için Farafeedback platformunu eczanemizde kullandık ve gerçekten bu hizmetten çok memnun kaldık. Bu hizmeti kullanmaya başladığımızdan beri, eczanemiz müşterileri için daha iyi bir deneyim sağlamayı başardık. Farafeedback'i kullanarak, eczanemizin mevcut müşterilerini korumayı ve yeni müşteriler çekmeyi başardık. Bence Farafeedback sistemi, müşteri görüşlerini toplamak için en iyi araçlardan biridir.

Dr.Mir Hadizadeh

uyuşturucu mesajı

Müşteri deneyimini yönetmek ve onlara sunulan hizmetleri iyileştirmek için Farafeedback'i kullanarak, Armataj Gıda Mahallesi'nde hizmetlerimizi geliştirdik. Bence Farafeedback, müşteri deneyimini yönetmek için en iyi platformdur. Farafeedback ekibi, veri analizi ve müşteri deneyimi ile bize etkili kararlar almamızda yardımcı oldu.

Naser Sediri

Armataj Gıda Mahallesi Müdürü

Bence Farafeedback anket platformu, özel kliniğiniz için müşteri görüşlerini toplamak için en iyi araçlardan biridir. Ayrıca, Farafeedback web sitesinde toplanan verilerin analizi için sağlanan olanaklar oldukça faydalıdır. Farafeedback platformunu kullanarak, kliniğinizin müşteri deneyimini geliştirmeyi başardık.

Dr. Nahid Nasrabadi

Implant Özel Kliniği

Farafeedback çalışan deneyimi yönetimi platformunu kullanarak, şirketinizin çalışan deneyimini geliştirmeyi başardık. Farafeedback'i kullanarak, şirket çalışanlarının geri bildirimlerini toplayarak, çalışan memnuniyetini artırarak, motivasyon ve bağlılık düzeylerini yükselterek, işten ayrılma oranını azaltmayı başardık.

Mujtaba Muhammednejad

Rayan persis

Sıkça sorulan sorular

FaraFeedback nedir?

FaraFeedback, işletmelerin geniş bir bakış açısıyla tasarlanmış bir deneyim yönetimi platformudur ve sonuç olarak elde edilen verileri analiz ederek işletmelerin rekabet ortamında gelişmelerine olanak tanır. Ayrıca, FaraFeedback platformu, çevrimiçi anketlerin tasarlanması ve yayınlanması için en kısa sürede olanak sağlar. İşletme verilerinin analizi ile yöneticilere özel raporlar sunarak en iyi ve en akıllı kararları vermelerine yardımcı olur.

FaraFeedback'i kimler kullanır?

FaraFeedback, turizm endüstrisinden, otellerden, havaalanlarından, restoranlardan, perakende satış noktalarından, bankalardan ve mali kuruluşlardan, sağlık ve hastane tesislerinden, doktorlardan, otomotiv endüstrisinden, güzellik ve sağlık merkezlerinden, eğitim kurumlarından, okullardan ve anaokullarından, şirketlerden küçük girişimlere kadar tüm işletmeler için basit, kapsamlı ve akıllı bir deneyim yönetimi çözümü sunar.

Deneyim nedir? Deneyim yönetimi ne işe yarar?

Deneyim, işletmenize dair mevcut tüm bakış açılarına atıfta bulunur. Ve deneyim yönetimi aslında işletmeler tarafından müşteri ve çalışan etkileşimleri, marka ve kullanılan ürünleri izlemek, analiz etmek ve geliştirmek için kullanılan araçlar, yazılımlar ve stratejilerdir.

Farafeedback platformu kullanmanın avantajları nelerdir?

Farafeedback deneyim yönetimi platformunun avantajları arasında, gelişmiş özelliklere sahip bir yazılım platformunu basit bir kullanımla özelleştirme imkanının yanı sıra, uzman ve deneyimli meslektaşlarımızın bilgi ve deneyiminden yararlanma olanağı da bulunmaktadır.

platform bize kullanıcı arayüzünü özelleştirme imkanı sağlıyor mu?

Evet, FaraFeedback ile özel ve gelişmiş anketleri kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli standart anket formları arasından seçim yapabilir ve bunları farklı yaklaşımlarla özelleştirebilirsiniz. Anket özelleştirmesi kapsamında, istediğiniz logoyu ve arka plan resmini anketinizde kullanabilir ve ona çekicilik katabilirsiniz. Ayrıca, insanları anketinize katılmaya davet etmek ve anket sürecini tamamladıktan sonra yanıtlayıcılara teşekkür etmek için metin ekleyebilirsiniz.

FaraFeedback platformu ile hangi tür anketleri oluşturabiliriz?

FaraFeedback platformuyla hangi iş türünde veya alanında anket yapmak istediğinize bağlı olarak, kendi özel anketinizi kolayca ve sınırsız bir şekilde tasarlayabilir veya FaraFeedback'in çeşitli uzmanlar tarafından tasarlanmış standart anketlerden, sağlık, güzellik, turizm, giyim, eğitim, milli ve gıda gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Yeni bir iş deneyimine başlamak için hazır mısınız?

Bugün deneyimi yönetmek bir fırsattır, yarın bir ihtiyaç olacaktır!