نظرسنجی در خرده فروشی ها با فرافیدبک

سامانه نظرسنجی در خرده فروشی ها

سامانه نظرسنجی فرافیدبک یک پلتفرم کاربردی جهت جمع آوری بازخورد مشتریان در فروشگاه‌های بزرگ و خرده فروشی‌ها می‌باشد شما با استفاده از این سامانه می‌توانید کیفیت محصولات، تنوع محصولات و سرعت ارسال کالا را ارزیابی کرده و در جهت بهبود خدمات فروشگاه برنامه ریزی کنید در ادامه کاربرد استفاده از نظرسنجی در فروشگاه‌های خرده فروشی به تفضیل آمده است. 

شما به عنوان صاحبان خرده فروشی‌ها و سوپر مارکت‌ها می‌توانید هم اکنون ثبت نام کرده و در عرض چند دقیقه شروع به دریافت نظرات کنید.

نظرسنجی
یک سیستم بازخورد در تمام نقاط فروشگاه راه اندازی کرده و به راحتی بازخورد و رضایت مشتریان را پیگیری و مقایسه کنید.
کیوسک
با استفاده از کیوسک‌های نظرسنجی در محل فروشگاه می‌توانید به صورت لحظه‌ای نظرات مشتریان را جمع آوری کنید.
چند زبانه
امکان طراحی پرسشنامه‌های نظرسنجی به زبان‌های فارسی، انگلیسی، ترکی و عربی

 فرم‌های نظرسنجی فروشگاهی فرافیدبک 

با استفاده از سوال‌های طراحی شده، فونت‌ها، رنگ‌ها و زمینه‌های متنوع برای مشتریان یک نظرسنجی جذاب ایجاد کنید.

  • انتخاب تعداد نامحدود سوال
  • امکان طراحی سوالات دلخواه با ظاهری جذاب و کاربرپسند
  • امکان انتخاب انواع سوالات؛ چند گزینه ای، استیکری و… 
  • امکان استفاده از بانک سوالات فرافیدبک 
  • ایجاد فرم نظرسنجی چندزبانه
  • اندازه گیری شاخص‌های رضایت مشتری؛ وفاداری مشتری، شاخص nps
  • استفاده از فرم‌های آماده اختصاصی فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها
  • سفارشی‌سازی با استفاده از فونت، زمینه و لوگو فروشگاه

کاربردنظرسنجی در فروشگاه‌ها و مراکز خرده فروشی 

مدیریت تجربه مشتریان

بازخورد مشتریان درمورد فروشگاه‌ها و تجربه آنها از خرید را از طریق راه‌های مختلف دریافت کنید؛ و تجربه مشتری را بهبود ببخشید. نظرات مشتریان را درباره کیفیت محصولات، تنوع محصولات ارزیابی کنید و پیشنهادها و انتقادهای آنان را اساس تصمیم‌گیری برای ارائه محصولات جدید در فروشگاه قرار دهید. 

ارزیابی عملکرد کارکنان

مشتریان می‌توانند از طریق نظرسنجی نمایندگان فروش، صندوق‌داران، مدیر فروش و سایر کارکنان را بر اساس پارامترهای مختلف رتبه بندی کنند با این تکنیک شما دید کامل و درستی نسبت به عملکرد کارکنان پیدا خواهید کرد. 

گزارش‌های مقایسه‌ای

عملکرد شعبه‌های مختلف یک فروشگاه زنجیره‌ای را با استفاده از گزارش‌های مقایسه‌ای براساس پارامترهای زمان و مکان با یکدیگر مقایسه کنید.

خلاصه گیری گزارش‌ها 

خلاصه گزارش‌های دریافت شده را به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه فیلتر کنید. این گزارش‌ها را در اختیار مدیران فروش و کارکنان قرار دهید تا شناخت کاملی نسبت به فرایند خرید از نظر مشتری و نیازها و دغدغه مشتریان پیدا کنند. 

سامانه نظرسنجی فرافیدبک قابل استفاده برای انواع فروشگاه‌ها

خرده فروشی‌ها

از کیوسک‌های نظرسنجی برای جمع آوری بازخورد در خرده فروشی و سوپرمارکت خود بهره ببرید تا بتوانید محصولات و خدمات بهتری را برای مشتریان ارائه دهید.  

پاساژها و مراکز خرید

به مشتریان اجازه دهید تا مرکز خرید شما را براساس ویژگی‌های مختلف از جمله محیط، راهنمایی کارکنان و نحوه اداره فروشگاه توسط مدیران و مسئولین فروشگاه و موارد دیگر رتبه بندی کنند. دغدغه مشتریان را با ارتباط برقرار کردن با آن‎‌ها شناسایی کرده و در صدد برطرف کردن این دغدغه ها باشید تا مشتریان خود را از دست ندهید. 

سوپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ

تجربه مشتریان را در سوپر مارکت‌ها و فروشگاه‌ها را جمع آوری کنید. از این داده‌ها برای بهبود تجربه و تغییرات مورد نیاز در فروشگاه خود استفاده کنید.

وب سایت‌های خرید آنلاین 

از طریق نظرسنجی‌های تحت وب بازخورد مشتریان وب‌سایت را دریافت کنید. نظرسنجی‌ها را از طریق پیامک، ایمیل و کدهای QR می‌توانید در اختیار مشتریان قرار دهید. نظرسنجی از مشتریان تنها راهی است که می توانید به صورت جامع کیفیت محصول، سرعت ارسال، نحوه پاسخ دهی ادمین‌ها را ارزیابی کرده و فرایند خرید مشتری را ارزیابی و بهبود ببخشید. 

مزایای استفاده از سامانه نظرسنجی فروشگاهی و دریافت بازخورد مشتریان

سنجش رضایت مشتریان

تجربه مشتریان خود را با اندازه‌گیری و رتبه بندی شاخص‌های مربوطه اندازه گیری کنید. میزان رضایت مشتری، وفاداری مشتری و احتمال توصیه برندتان توسط مشتری را بسنجید.

بهبود عملکرد کارکنان  

به مشتریان اجازه دهید تا مسئولان فروش، مدیران فروشگاه و دیگر کارکنان را براساس پارامترهای تعریف شده مانند پاسخگویی و عملکرد کارکنان را در فرم نظرسنجی ارزیابی کنند.

ارتباط با مشتری 

با استفاده از نظرسنجی از مشتریان شما به شکل اصولی با مشتری ارتباط بر قرار کرده و به شناخت نیازها، دغدغه ها و مشکلات مشتری در فرایند خرید و پس از خرید می‌رسید توجه به این اطلاعات و رفع مشکلات باعث حفظ مشتری و افزایش سود برای کسب و کار شما خواهد بود. 

سیستم مدیریت شکایات

با فعال کردن سیستم فوری هشدار، شکایت مشتریان را مدیریت کنید. با همکاری تیمی به مشکلات مشتریان رسیدگی کنید و از برطرف شدن آنها اطمینان حاصل کنید.

شناسایی مشتریان وفادار

مشتریان وفادار را در یک دوره زمانی حتی در شعبه‌های دیگر فروشگاه به راحتی ردیابی کنید. خدمات و محصولات بهتری را ارائه دهید تا از ازدست دادن مشتریان فروشگاه جلوگیری کنید. 

جمع آوری اطلاعات مشتریان برای بازایابی

با استفاده از کیوسک‌های نظرسنجی در صندوقداری فروشگاه‌ها اطلاعات مشتریان را جمع آوری کنید. از این اطلاعات برای ارسال خبرنامه و کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کنید.

پست های مشابه

Leave a Comment

صفحات سایت

برای باخبر شدن از آخرین اخبار ایمیل خود را وارد کنید.

لوگو فرافیدبک

فرافیدبک تجربه یک لبخند:)

آدرس

شماره تماس