رصد با نظرسنجی با فرافیدبک

فرافیدبک با بهره‌ مندی از سامانه اختصاصی نظرسنجی، نظارت و رصد بر عملکرد ادارات و سازمان‌ ها، اصناف و شرکت‌ ها را به صورت کاملا تخصصی انجام داده و زمینه را جهت بهبود این مجموعه‌ ها فراهم می‌ نماید. از شما مدیر دولتی و خصوصی و صاحبان کلیه مشاغل دعوت می‌ شود جهت رصد فعالیت و کسب و کار خود به سبک سنجش رضایت مندی ارباب رجوع و مشتریان، در چالش رصد فرافیدبک شرکت نمایید.

 

━━  رَصَد به سبک فرافیدبک

 
نظرسنجی با فرافیدبک

🙂  رصد ادارات

شما می‌ توانید اطلاعات مربوط به ادارات و سازمان‌ هایی را که در چالش رصد ادارات فرافیدبک شرکت نموده اند در این بخش مشاهده نمایید و با ادارات برتر در میزان رضایت مندی ارباب رجوع آشنا شوید.

🙂  رصد اصناف

شما می‌ توانید اطلاعات مربوط به اصناف و مشاغلی را که در چالش رصد اصناف فرافیدبک شرکت نموده اند در این بخش مشاهده نمایید و با اصناف برتر در میزان رضایت مندی مشتریان آشنا شوید.

 

🙂  رصد شرکت ها

شما می‌ توانید اطلاعات مربوط به شرکت‌ های خصوصی دانش بنیان را که در چالش رصد شرکت فرافیدبک شرکت نموده اند در این بخش مشاهده نمایید و  با شرکت‌ های برتر در میزان رضایت مندی مشتریان آشنا شوید.

━━  به ما بپیوندید

 

سامانه هوشمند نظرسنجی فرافیدبک با رویکرد تحقیقات بازار، مدیریت تجربه مشتری و مدیریت تجربه کارمندان بستری برای جمع آوری داده ها، تحلیل اطلاعات و ارائه گزارش های کاربردی در راستای اتخاذ تصمیم های اثربخش برای شما فراهم می آورد.