ایجاد و انتشار فرم نظر سنجی

04. فرآیند سامانه نظر سنجی

ایجاد فرم نظرسنجی - پرسشنامه اختصاصی

به راحتی پرسشنامه‌های اختصاصی و پیشرفته ایجاد کنید. همچنین از انواع پرسشنامه‌های آماده استاندارد با رویکردهای مختلف و قابلیت سفارشی‌سازی استفاده نمایید. در راستای سفارشی‌سازی پرسشنامه، شما می‌توانید لگو و تصویر پس‌زمینه مورد‌نظرتان را در پرسشنامه استفاده کنید و بر جذابیت آن بیفزایید. همچنین می‌توانید متنی را جهت دعوت از افراد برای شرکت در نظرسنجی و نیز متنی را برای پایان فرآیند نظرسنجی و جهت سپاسگزاری از پاسخ دهنده ثبت نمایید. همچنین می‌توانید از تیزر تبلیغاتی جهت افزایش جذابیت فرآیند نظرسنجی استفاده نمایید.

bg-home-copyright
04. فرآیند سامانه نظر سنجی

ایجاد فرم نظرسنجی - پرسشنامه کاربردی

در ساخت پرسشنامه مورد‌نظر خود می‌توانید از انواع سوالات تک انتخابی، چند انتخابی، ستاره ای، استیکری، تک انتخابی عکسی، چند انتخابی عکسی، طیف عددی، رتبه بندی، متن کوتاه، متن طولانی، چندمتنی و آپلود فایل استفاده نمایید.
با تعریف شرط‌های ساده و گروهی می‌توانید پرسشنامه را هوشمند کنید. فرافیدبک این امکان را فراهم کرده است تا با تعریف روابط منطقی و افزودن شرط، در لحظه و متناسب با جواب پاسخ‌دهندگان، آن‌ها را به سوال‌های مربوطه هدایت نمایید. شرطی کردن سوالات پرسشنامه، ابزاری انعطاف پذیر است که به راحتی تعیین می‌کنید بر اساس پاسخ‌ها، امتیاز و یا مقادیر متغیرهای مخفی، چه سوالی نمایش داده شود.

bg-home-copyright
04. فرآیند سامانه نظر سنجی

ایجاد فرم نظرسنجی - سنجش شاخص‌

هدف شما سنجش چه شاخص‌هایی در کسب و کارتان هست؟ کافیست شاخص مورد نظر را بر اساس هریک از رویکردهای مدیریت تجربه مشتری، مدیریت تجربه کارمندان و یا مدیریت تجربه محصول انتخاب کنید و با اختصاص شاخص مورد نظر به پرسشنامه، به ارزیابی و سنجش شاخص های مربوطه بپردازید. همچنین شما می‌توانید همه شاخص‌های کسب و کار را در یک نگاه مشاهده نمایید و به راحتی مقایسه کنید

bg-home-copyright

ویژگی های نظرسنجی

با نظرسنجی تحت‌وب، در سریع‌ترین زمان به جمع‌آوری داده‌های نظرسنجی از طریق پرسشنامه‌های آنلاین بپردازید.کافی‌است لینک نظرسنجی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

برای فرم نظرسنجی خود QR Code اختصاصی را دریافت و چاپ نمایید و در نقاط کلیدی قابل رویت مشتریان نصب نمایید تا با اسکن QR Code به راحتی نظرات خود را ثبت نمایند.

برای دعوت پاسخ‌دهندگان به شرکت در نظرسنجی، متن ایمیل خود را سفارشی‌سازی کنید و لینک نظرسنجی را از طریق ایمیل به لیست مخاطبان مورد نظر ارسال نمایید.

برای دعوت پاسخ‌دهندگان به شرکت در نظرسنجی، متن پیامک خود را سفارشی‌سازی کنید و لینک نظرسنجی را از طریق پیامک به لیست مخاطبان مورد نظر ارسال نمایید.

با فرافیدبک این امکان فراهم شده است برای گردآوری نظرات دنبال‌کنندگان، مخاطبان و مشتریانتان خود بتوانید از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف اقدام نمایید.

از طریق رابط کاربر برنامه‌نویسی(API)، فرم نظرسنجی اختصاصی خود را در اپلیکیشن، وب سایت و سامانه‌های نرم افزاری سازمان ارائه نمایید.

اپلیکیشن نظرسنجی فرافیدبک، امکان انجام نظرسنجی را از طریق موبایل، تبلت و کیوسک نظرسنجی فراهم می کند. شما می‌توانید فرم‌های نظرسنجی را به سادگی بر‌‌ روی اپلیکیشن اختصاصی نظرسنجی و یا به عنوان یکی از بخش های اپلیکیشن کسب و کارتان، برای مخاطبان و مشتریان انتشار دهید تا از نظرات آن‌ها مطلع شوید. همچنین شما می‌توانید اپلیکیشن نظرسنجی را در اختیار پرسشگران قرار دهید تا به گردآوری داده ها به صورت آنلاین و در زمان عدم دسترسی به اینترنت به صورت آفلاین بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد کیوسک‌های هوشمند نظرسنجی، ایجاد جذابیت برای شرکت در نظرسنجی است که متناسب با فضا و موقعیت هر مجموعه به صورت اختصاصی طراحی و تولید می‌گردد. کیوسک‌های نظرسنجی فرافیدبک به صورت ایستاده، رومیزی و دیواری با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، می‌تواند در فضاهای مختلف مجموعه شما نصب‌گردد تا مشتریان و مخاطبانتان با آسودگی نظرات خود را ثبت نمایند.